Koronawirus? Dezynfekcja obiektów publicznych

Naszym celem jest dopasowanie oferty do potrzeb Klientów. Obecna sytuacja na całym świecie wymaga podjęcia szczególnych środków ostrożności. Nowe zagrożenie epidemiologiczne, jakim jest koronawirus, sprawia, że coraz częściej przeprowadzamy dezynfekcję obiektów publicznych. Podjęte przez specjalistów metody pomagają zlikwidować wirusy oraz drobnoustroje, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony zdrowia oraz życia ludzkiego. Z naszych usług mogą skorzystać palcówki na terenie całego kraju.

Prewencyjny i interwencyjny charakter dezynfekcji

Firma DERPOL już od 29 lat specjalizuje się w kompleksowej dezynfekcji szkół, szpitali, hal sportowych czy urzędów. Podjęte przez naszych specjalistów działania mogą mieć charakter zarówno prewencyjny, jak i interwencyjny. W przypadku stwierdzenia obecności wirusa dokładamy wszelkich starań, aby konkretny obiekt mógł ponownie zostać oddany do powszechnego użytku.

Pomoc w zapewnieniu najwyższego stopnia higieny

Pandemia koronawirusa zmusiła całe społeczeństwo do zwrócenia szczególnej uwagi na stosowanie wszystkich zasad higieny osobistej. Pomagamy placówkom wprowadzić w budynkach wydajne i skuteczne preparaty do czyszczenia rąk, powierzchni oraz urządzenia dozujące. W ten sposób wspieramy firmy i obiekty użyteczności publicznej w zadbaniu o najwyższy stopień higieny pracowników oraz osób odwiedzających daną placówkę.

W przypadku pytań oraz w celu ustalenia dogodnego terminu procedury skontaktuj się z nami: 601 645 988

Derpol - Usługi DDD dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja