O firmie

biuro

Firma DERPOL już od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi w zakresie DDD: dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Wszystkie nasze działania podejmowane są zgodnie z wymogami systemów jakości HACCP i ISO w zakresie Pest Control. Siedziba firmy mieści się w Mrągowie, jednak obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w dezynfekcji hal sportowych, szpitali, deratyzacji oraz dezynsekcji.

Skuteczność naszej pracy potwierdzają liczne certyfikaty, w tym: uprawnienia państwowe (GIOR) na I klasę toksyczności, certyfikat TÜV oraz certyfikat ukończenia Studium Podyplomowego w zakresie zwalczania szkodników sanitarnych w przemyśle spożywczym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Regularne podnoszenie kwalifikacji

Zdajemy sobie sprawę, że nasza branża cały czas się zmienia. Pojawiają się nowe zagrożenia, a tym samym nowe metody walki z wirusami, bakteriami czy szkodnikami latającymi oraz chodzącymi. W związku z tym nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach organizowanych między innymi przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników DDD. W ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać każdy problem, z jakim zwracają się do nas Klienci.

Derpol

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii

W trosce o zdrowie i życie naszych Klientów kładziemy nacisk na stosowanie najnowocześniejszych technologii. Podczas wykonywania zadań opracowujemy dokumentację zawierającą kompletne informacje na temat użytych środków oraz metod likwidacji szkodników. Każda procedura przeprowadzona jest zgodnie z normami i wymogami Unii Europejskiej. W zakresie zwalczania szkodników współpracujemy z SGGW w Warszawie oraz z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Zapobieganie pojawianiu się szkodników

Zapobieganie pojawianiu się szkodników jest równie ważne jak ich usuwanie. Podczas przeprowadzania audytów DDD oraz procedur likwidacji drobnoustrojów doradzamy właścicielom domów, firm oraz dyrektorom placówek użyteczności publicznej, jakie kroki przedsięwziąć, aby problem nie pojawił się po raz kolejny. W odpowiednich miejscach montujemy specjalne maty dezynfekcyjne lub preparaty do mycia rąk.