// Firma DERPOL istnieje od 1991 roku

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie DDD: dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Wszystkie nasze działania podejmowane są zgodnie z wymogami systemów jakości HACCP i ISO w zakresie Pest Control. Siedziba firmy mieści się w Mrągowie, jednak obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Współpracujemy z naukowcami z dziedziny DDD. Specjalizujemy się w dezynfekcji, deratyzacji, dezynseksji, fumigacji, ozonowaniu oraz tępienia szkodników drewna. Skuteczność naszej pracy potwierdzają liczne certyfikaty, w tym: uprawnienia państwowe (GIOR) na I klasę toksyczności, certyfikat TÜV oraz certyfikat ukończenia Studium Podyplomowego w zakresie zwalczania szkodników sanitarnych w przemyśle spożywczym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Regularne podnoszenie kwalifikacji
Zdajemy sobie sprawę, że nasza branża cały czas się zmienia. Pojawiają się nowe zagrożenia, a tym samym nowe metody walki z wirusami, bakteriami czy szkodnikami latającymi oraz chodzącymi. W związku z tym nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach organizowanych między innymi przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników DDD. W ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać każdy problem, z jakim zwracają się do nas Klienci.
Zastosowanie najnowocześniejszych technologii
W trosce o zdrowie i życie naszych Klientów kładziemy nacisk na stosowanie najnowocześniejszych technologii. Podczas wykonywania zadań opracowujemy dokumentację zawierającą kompletne informacje na temat użytych środków oraz metod likwidacji szkodników. Każda procedura przeprowadzona jest zgodnie z normami i wymogami Unii Europejskiej. W zakresie zwalczania szkodników współpracujemy z SGGW w Warszawie oraz z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Zapobieganie pojawianiu się szkodników
Zapobieganie pojawianiu się szkodników jest równie ważne jak ich usuwanie. Podczas przeprowadzania audytów DDD oraz procedur likwidacji drobnoustrojów doradzamy właścicielom domów, firm oraz dyrektorom placówek użyteczności publicznej, jakie kroki przedsięwziąć, aby problem nie pojawił się po raz kolejny. W odpowiednich miejscach montujemy specjalne maty dezynfekcyjne lub preparaty do mycia rąk.
Firma dezynfekcyjna DERPOL zapewnia profesjonalne usługi DDD
Wśród nich znajduje się dezynsekcja, dezynfekcja oraz deratyzacja. Działamy zgodnie z wymaganiami systemów jakości HACCP, ISO i Pest Control. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Do realizowanych przez nas prac należy również fumigacja oraz ozonowanie.
Pełen profesjonalizm
Wyróżnia nas wysoka skuteczność, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty — uprawnienia państwowe (GIOR) na I klasę toksyczności, certyfikat EN16636, certyfikat TÜV, a także certyfikat ukończenia Studium Podyplomowego w zakresie zwalczania szkodników sanitarnych w przemyśle spożywczym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Nowoczesne technologie
Korzystamy z innowacyjnych technologii, by móc jak najlepiej zatroszczyć się o zdrowie i życie Klientów. Tworzymy dokumentację ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zastosowanych środków i sposobów usuwania szkodników. Doradzamy także, w jaki sposób zapobiegać pojawianiu się szkodników.

lata doświadczenia

zadowolonych klientów

wykonanych usług

Gwarancja skuteczności
Jesteśmy liderem w branży DDD. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z jakości wykonywanych przez nas usług. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Skutecznie i trwale rozwiązujemy wszystkie problemy, używając wyłącznie profesjonalnych oraz nowoczesnych technologii i metod pracy.
Szybka realizacja zleceń
Zadowolenie Klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Zapewniamy szybką i efektywną realizację zleceń oraz indywidualne podejście do każdego zadania. Działamy na terenie całej Polski. Świadczymy profesjonalne usługi DDD dla instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych z zachowaniem pełnej anonimowości oraz dyskrecji.
Wykwalifikowani pracownicy
Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, fachowe doradztwo oraz rozwiązania najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o profesjonalną obsługę oraz miłą i pełną kultury atmosferę. Nasze usługi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych oraz certyfikowanych specjalistów.
// Aktualności i porady
Co słychać w firmie Derpol?
// Zaufaj profesjonalistom

Dlaczego warto wybrać firmę Derpol?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji. Ofertę naszą kierujemy do instytucji publicznych, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Jako jedni z nielicznych w Polsce należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy dzięki dużemu doświadczeniu potrafią sprostać wszystkim oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

Jako firma działająca w branży DDD cechujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Zawsze działamy zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Stale rozwijamy się, inwestując w wiedzę oraz kompetencje.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Derpol - Usługi DDD dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja