ul.Torowa 4, 11-700 MRĄGOWO
tel./fax (89) 741 88 99,
tel. 601 645 988

Firma DERPOL powstała w Mrągowie w 1991 roku. Jesteśmy prężnie działającym zakładem wykonującym usługi w zakresie DDD: dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, zgodnie z wymogami systemów jakości HACCP i ISO w zakresie Pest Control.

Zakład jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników DDD od 1997 roku. Czynnie uczestniczymy w licznych szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie, aby stale podnosić swoje kwalifikacje.

Powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie, korzystając z wieloletniego doświadczenia. Spełniamy rygorystyczne wymagania systemów HACCP i ISO. Posiadamy uprawnienia państwowe (GIOR) na I klasę toksyczności.

Posiadamy świadectwa licznych szkoleń w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji (I i II stopień), certyfikat TÜV oraz certyfikat ukończenia Studium Podyplomowego w zakresie zwalczania szkodników sanitarnych w przemyśle spożywczym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W zakresie zwalczania szkodników współpracujemy z SGGW w Warszawie oraz z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie .

Aby wykonać swoją pracę zgodnie z oczekiwaniami klientów stosujemy najnowsze technologie, opracowujemy i prowadzimy dokumentację wykonywanych prac, znamy i stosujemy normy systemów jakości i wymogi Unii Europejskiej w tej dziedzinie.

Osiągamy najwyższy standard sanitarny między innymi dzięki opracowaniu własnego programu zwalczania szkodników i profilaktyki.

O naszej fachowości przekonają się Państwo zlecając nam wykonanie prac związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją.

Zapraszamy do współpracy!

Współpraca
Polskie Stowarzyszenie Pracowników
Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

03-310 Warszawa
ul. Staniewicka 18

 

Wszystkie dane udostępniane na stronie są przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016
w sprawie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych.