ul.Torowa 4, 11-700 MRĄGOWO
tel./fax (89) 741 88 99,
tel. 601 645 988


Profesjonalne usługi dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej. W obliczu nowego zagrożenia epidemiologicznego jakim jest koronawirus konieczne jest podjęcie nadzwyczajnych środków w postaci dezynfekcji pomieszczeń.

Świadczymy usługi profesjonalnego likwidowania komarów, much i kleszczy na terenach otwartych.

Nasze usługi świadczymy zarówno w prywatnych ogrodach, jak i w przestrzeniach publicznych takich jak parki, błonia czy lasy. Mamy wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji otwartych terenów, a nasze usługi objęte są gwarancją jakości. Działamy na terenie całej Polski.Zainteresowanych szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu pod numerem 601 645 988.

Systemy zabezpieczeń przed szkodnikami w sektorze branży spożywczej były głównym tematem konferencji zorganizowanej 12 kwietnia w Hotelu Gołębiewski przez firmę Derpol, która zajmuje się ochroną w zakresie
dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Wśród prelegentów konferencji pojawił się prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz, uznany w tej branży specjalista.

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na konferencję szkoleniową. Prelegenci – Prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz oraz mgr Beata Doraczyńska – zajmą się oceną zagrożeń w branży DDD.

Najwyższy standard usług firmy DERPOL został właśnie potwierdzony! Z dumą prezentujemy najważniejszy europejski certyfikat: CEPA CERTIFIED®

Dzięki nowoczesnej aplikacji QRT Pest Control można prowadzić monitoring urządzeń DDD w efektywny i szybki sposób. Aplikacja umożliwia określenie bieżącego stanu urządzenia i ilość zużytego preparatu, dzięki temu urządzeniu możliwe jest także podłączanie innych urządzeń DDD.

Informujemy, że w grudniu 2014 roku uzyskaliśmy świadectwo potwierdzające zdobycie podstawowej wiedzy biologa terenowego w zakresie współpracy z zakładami przemysłu spożywczego i z dostawcami usług ochrony przed szkodnikami.

Nasza firma kontynuuje cykl szkoleń dla swoich klientów z branży DDD czyli Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. W środę 5 listopada w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach wykład poprowadził profesor Stanisław Ignatowicz, znany w Polsce i na świecie specjalista entomolog.

Prelekcję pt. Audyt Systemu ochrony przed szkodnikami prowadzi wybitny entomolog ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz.

Prelekcję pt. Zanieczyszczenia mikrobiologiczne żywności wygłosi specjalista Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego: mgr Beata Doraczyńska.

Współpraca
Polskie Stowarzyszenie Pracowników
Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

03-310 Warszawa
ul. Staniewicka 18

 

Wszystkie dane udostępniane na stronie są przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016
w sprawie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych.